Lietuvių  Русский  English  

Vobleris X-Rap Shad Silver Blue - SB


Prasideda nuo:

Prašome pasirinkti:

Modelis

Išparduota: X-Rap Shad


IlgisJeigu norite gauti pranešimą, kai ši prekė vėl bus sandelyje spauskite čia.

 Nėra 
X–Rap“ šeimos vobleris turintis korpusą, kurio forma tokia pati kaip ir legendinio „Shad Rap“. „X-Rap Shad“ korpuse sumontuoti tolimus metimus užtikrinanti svarelių sistema. Korpusas – permatomas tekstūrinis. Jo viduje – holograminė plėvelė. Agresyvius virpesius skleidžiantis ir giliai neriantis „X–Rap Shad“ – universalus vobleris, efektyviai dirbantis tiek šiltame, tiek šaltame vandenyje. Jei žvejojate upėje, iš pradžių gaudykite arčiausiai jūsų esančioje zonoje. Užmeskite masalą priešingo kranto link, užlenkite ritės lankelį ir beveik nesukdami ritės rankenėlės leiskite srovei plukdyti voblerį. Antrą kartą meskite taip, kad masalas priešingo kranto link lėktų kitu kampu, toliau nuo jūsų. Nusileidęs į vandenį jis vėl plauks lanko formos trajektorija, tik jau kitoje vietoje. Trečiu metimu masalą taip pat meskite priešingo kranto link, tačiau dar toliau nei prieš tai.
Ilgis    6 cm
Svoris    9 g
Darbinis gylis, m    1,8 - 3,3
 
  • Modelis: 02-XRS06SB
  • Siuntimo svoris: 0.04kg
  • 0 Vienetų sandėlyje
  • Pagamino: Rapala

Būkite pirmas ir įrašykite atsiliepimą.  Parašykite atsiliepimą.

Ši prekė buvo pridėta į katalogą Ketvirtadienis 14 spalio, 2021.

Leiskite informuoti Jūs kai ši prekė vėl bus sandelyje!

Tiesiog įveskite savo kontaktinę informaciją ir mes el.paštu informuosime kai “Vobleris X-Rap Shad Silver Blue - SB” vėl bus sandelyje!

Mes nesiųsime kitų pranešimų ir nepridėsime prie jokių naujienlaiškių, Jūs busite informuoti el.paštu tik apie šią prekę!Gamintojai

Ar matėte ...

 
MFH flisinė kepurė žalia su 3M Thinsulate pamušalu
4.30EUR
Akcinė kaina: 3.87EUR
Sutaupote: 10% nuolaida

Gamintojo informacija