Lietuvių  Русский  English  Latviski  Eesti  Polskie  deutsch  

Mokėjimo sąlygos ir garantijos

1. Prekių įsigijimas ir apmokėjimas
1.1. Prekių kainos internetinėje parduotuvėje nurodomos Euro valiuta.
1.2. Minimali prekių užsakymo suma turi būti ne mažesnė negu 12.00 Euro be pristatymo kainos.
1.3. Suformavus prekių krepšelį ir paspaudus mygtuką "Patvirtinti", Pardavėjas automatiškai gauna užsakymo informaciją, sutikrina duomenis ir per 2 (dvi) darbo dienas išsiunčia Pirkėjui išankstinio apmokėjimo sąskaitą. Iškilus nesklandumams, Pardavėjas per 2 (dvi) darbo dienas susisiekia su Pirkėju.
1.4. Pirkėjas taip pat gauna automatiškai siunčiamą elektroninį laišką su informacija apie padarytą užsakymą.
1.5. Apmokėjimo būdai:
1.5.1. Apmokėjimas banko pavedimu - tai išankstinis apmokėjimas, kai Pirkėjas, atsispausdina išankstinio apmokėjimo sąskaitą ir perveda pinigus į UAB Blockpost banko sąskaitą bet kurio banko skyriuje.
1.5.2. Apmokėjimas naudojantis elektronine bankininkyste - tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema.
1.5.3. Apmokėjimas naudojantis elektronine PayPal sistemą - tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama PayPal sistema.
1.5.4. Apmokėjimas naudojantis elektronine PaySera sistemą - tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama PaySera sistema.
1.5.5. Sumokant už prekes pasiuntinių tarnybos darbuotojui .
1.5.6. Sumokant už prekes banko kortele paštomate (terminale).
1.6. Gavus Pirkėjo apmokėjimą (išskyrus 1.5.5, 1.5.6 punktuose aprašytų būdų), Jis bus informuotas nurodytu registracijos metu elektroniniu paštu.
1.7. Prekių pristatymo terminas skaičiuojamas nuo apmokėjimo gavimo dienos arba nuo užsakymo momento jeigu pasirinktas 1.5.5 ar 1.5.6 punktuose aprašytas būdas ir pradedamas formuoti prekių siuntinys.
1.8. Nepilnamečiai asmenys nuo 14 iki 18 metų gali įsigyti prekes tik turėdami tėvų arba rūpintojų sutikimą, išskyrus atvejus, kai jie savarankiškai disponuoja savo pajamomis

2. Prekių garantijos ir prekių kokybė
2.1. Kiekvienos parduodamos prekės savybės ir garantija nurodomos prekės aprašyme.
2.2. Pardavėjas neatsako už tai, kad internetiniame prekybos centre esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio (monitoriaus) ypatybių.
2.3. Tuo atveju, kai Pardavėjas nesuteikia tam tikroms prekių rūšims daiktų kokybės garantijos, galioja garantija, numatyta Civilinio kodekso šeštosios knygos IV dalies XXIII skyriaus pirmojo, antrojo, trečiojo ir ketvirtojo skirsnių nuostatose.

Daugiau apie mokėjimo būdus ir pristatymo sąlygas galite perskaityti čia


Gamintojai

Ar matėte ...

 
14.00EUR  13.30EUR
Sutaupote: 5% nuolaida
48.50EUR  46.07EUR
Sutaupote: 5% nuolaida

Dovanų čekis


Latvijas interneta veikali 
Ani.lv Latvijas Marketpleiss - ērti pirkumi ar 2 klišķiem.


Ceno.lv