Lietuvių  Русский  English  Latviski  Eesti  Polskie  

Termovizorius INFIRAY EYE E6 PRO V3


Prasideda nuo: 3,295.00EUR

Prašome pasirinkti:

.

Spauskite čia ir užduokite klausimą apie šią prekę

E6 Pro V3  termovizorius su 50 mm objektyvu, pasižymi puikiais optiniais parametrais: visiškoje tamsoje galima aptikti žmogaus dydžio objektą daugiau nei už 2597 metrų. Švarus vaizdas, platus matymo laukas, greita įkrova.

12 μm šiluminio vaizdo jutiklis
Galingas objektyvas kartu su 12 µm  šiluminio vaizdo jutikliu užtikrina detalų atpažinimą net pačiomis sunkiausiomis oro sąlygomis. Keraminis detektorius, kuris yra lengvesnis, užtikrina mažesnes energijos sąnaudas ir ilgesnį prietaiso veikimo laiką.

Aukšta vaizdo kokybė
Integruotas našus VOx sensorius palengvina paiešką tamsoje ir leidžia prietaisui fiksuoti detalius šiluminius vaizdus net ir dideliu atstumu. Termovizorius išsiskiria stabiliu veikimu esant žemai ir aukštai temperatūrai.

Ultra-clear funkcija
Režimas skirtas pagerinti vaizdą esant blogam orui, pvz. didelis rūkas ar lietus. Režimas padidina prietaiso detalumą, išryškina šilumą skleidžiančio objekto kontūrus.

OLED ekranas
Termovizoriaus ekranas yra aukštos raiškos  1024*768 su organinių šviesos diodų matrica OLED. Ekranas gali išgauti ryškesnius vaizdus ir ryškesnes spalvas todėl objektų kontūrai ir jų detalės tampa aiškesnės.

Atspalvių pasirinkimas
Atspalvių pasirinkimus: C (šaltas) atspalvis ir W (šiltas) atspalvis. Esant šaltam atspalviui,  vizualiai matysite aiškesnę vaizdavimo kokybę su aiškiomis detalėmis, paryškintus objektus. Esant šiltam atspalviui, galima išgauti švelnesnį akiai vaizdą, taip galėsite išvengti regėjimo nuovargio, kurį sukelia ilgas žiūrėjimas.

Didelis aptikimo atstumas
E6Pro V3 serijos termovizoriumi galima aptikti žmogaus dydžio objektą iki 2597 metrų atstumu net ir visiškoje tamsoje.

PIP Funkcija
„Picture-in-Picture“ (Vaizdas vaizde) funkcija pagerina vaizdo aiškumą, ekrano viršuje rodomas paveikslėlis su 2x padidintu vaizdu. Tai padeda priartinti taikinį išlaikant matomumo lauką bendrame ekrane.

Vaizdo įrašymas ir „Wi-Fi“ ryšys
Prietaise yra integruota 32 GB vidinė atmintis. Įjungus „WiFi“ galėsite prisijungti prie išmaniojo telefono, planšetės, nešiojamo kompiuterio, tiesiogiai transliuoti vaizdą ar perkelti failus bei atnaujinti prietaiso operacinę sistemą. Vienu metu vaizdą galima perduoti į 5 prijungtus telefonus su iOS ar Android operacinėmis sistemomis.

5 spalvų paletės
5 spalvų paletės leidžia pasirinkti akiai patogiausią variantą –„white hot”, „black hot”, „red hot”, „color” ir „hot target highlight“. Greitas ir paprastas perjungimas tarp skirtingų spalvų palečių.

Pakuotę sudaro
Termovizorius, minkštas dėklas, garantinio talonas, maitinimo blokelis, micro USB laidas, video laidas, instrukcija bei garantijos kortelė.

Techniniai duomenys

Modelis E6+ V3
Sensoriaus rezoliucija 640×512
Pikselio dydis, μm 12
NETD, mK ≤25  (@25 °C,F#=1.0)
Kadrų dažnis, Hz 50
Objektyvo lęšis, mm 50
Matymo laukas, ° 8.8°x7.0°
Ekrano rezoliucija 1280×960 LCOS
Optinis padidinimas 2.9
Skaitmeninis artinimas ×1/×2/×4
Aptikimo atstumas, m 2597
Maksimalus baterijos veikimo  laikas, h 6
WiFi Yra
Fotografavimas, filmavimas Yra
Vidinė atmintis, GB 32
Dydis, mm 202X65X64
Svoris, g <500
  • Modelis: 07-E6PROV3
  • Siuntimo svoris: 0.5kg
  • 1 Vienetų sandėlyje
  • Pagamino: InfIray

Būkite pirmas ir įrašykite atsiliepimą.  Parašykite atsiliepimą.

Ši prekė buvo pridėta į katalogą Sekmadienis 08 gegužės, 2022.Gamintojai

Gamintojo informacija

Dovanų čekis