Lietuvių  Русский  English  

Nerūdijančio plieno termosas maistui laikyti, talpa 6 litrai


Prasideda nuo: 58.00EUR

Prašome pasirinkti:

.Jeigu norite gauti pranešimą, kai ši prekė vėl bus sandelyje spauskite čia.

 Nėra Šis termosas gali praversti kaip profesionaliam virėjui, taip ir mėgėjui. Dėka turimų dvigubų sienelių su izoliacine medžiaga jis žymiai ilgiau išlaiko maistą šiltą. Nerūdijantis plienas turi optimalias higienines savybes, jis atsparus rūgščiai, lengvai prižiūrimas, pasižymi geromis estetinėmis savybėmis. Dėka poliruoto paviršiaus termosą lengva valyti, pašalinant maisto likučius ir kitus nešvarumus. Nerūdijančio plieno termosas turi platų panaudojimą, jis tinka virtuvėje, valgyklose, slaugos namuose, ligoninėse, pristatant karštą maistą į darželius, mokyklas ir pan. Šis termosas taip pat tinka saugoti sušaldytą maistą. Patikimos nerūdijančio plieno rankenos, tarp dangčio ir termoso yra tarpinė. Įpylus verdantį vandenį į termosą, jis atšąla iki 50C apytiksliai per 10h, esant 20C aplinkos temperatūrai.
Techniniai duomenys:
Pagamintas iš poliruoto nerūdijančio plieno
Aukštis: 250 mm
Skersmuo : 250 mm
Svoris: 4 kg
Talpa: 6 litrai
Termosų didesnio kiekio pristatymas dviejų savaičių bėgyje

  • Modelis: 03-0356-10465
  • Siuntimo svoris: 4kg
  • 0 Vienetų sandėlyje

Būkite pirmas ir įrašykite atsiliepimą.  Parašykite atsiliepimą.

Ši prekė buvo pridėta į katalogą Trečiadienis 08 liepos, 2020.

Leiskite informuoti Jūs kai ši prekė vėl bus sandelyje!

Tiesiog įveskite savo kontaktinę informaciją ir mes el.paštu informuosime kai “Nerūdijančio plieno termosas maistui laikyti, talpa 6 litrai” vėl bus sandelyje!

Mes nesiųsime kitų pranešimų ir nepridėsime prie jokių naujienlaiškių, Jūs busite informuoti el.paštu tik apie šią prekę!Gamintojai