Lietuvių  Русский  English  

Sulankstomas peilis Gerber Gator 154CM Drop Point 31-003657


Prasideda nuo: 77.00EUR

Prašome pasirinkti:

.

 

Medžioklinis peilis Gerber Gator 154 CM lenktinis lygiais ašmenimis. "Gator" serija tai meistriškumo ir patvarumo simbolis šioje srityje.
Tai puikus medžioklinis lenktinis peilis Gerber Gator lygiais ašmenimis. Šis peilis sukurtas išskirtinai medžiotojams po ilgų inžinierių ir pačių medžiotojų diskusijų. Geležtės forma idealiai pritaikyta lupimui ir darinėjimui. Ašmenys pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno 154 CM su laiko ištobulintu užraktu kuris apsaugos jus nuo atsitiktinio ašmenų užsilenkimo darbo metu, o patentuota "Gator Grip" rankena užtikrins neprilygstamą komfortą ir patogumą. Rankena pagaminta iš stiklo mikro pluošto ir nailono mišinio (Glass Filled Nylon) su aligatoriaus odos imitacijos raštu kas užtikrina lengvą ir patogią peilio kontrolę.

Gerber 154CM peilis komplektuojamas su patikimu aukštos kokybės nailoniniu dėklu patogiai tvirtinamu praktiškai ant bet kokio pločio diržo.
"Gator" rankena debiutavo 1991 metais peilių parodoje, šie peiliai gavo apdovanojimą „Metų inovacinis peilis“. Ir po tiek metų šie peiliai toliau lieka labai populiarūs dėl savo termoplastinės rankenos su aligatoriaus odos tekstūra, kuri užtikrina patikimą ir patogų laikymą bei nepriekaištingo ašmenų plieno.
Gerber Gator 154 CM kaip ir visi Gator serijos peiliai gaminami JAV Portlande, Oregono valstijoje.

Techninės charakteristikos:
Geležtės užraktas: yra
Gumuota rankena: yra
Dėklas: yra
Plieno markė: 154 CM
Geležtės ilgis, cm: 9,55 cm
Bendras ilgis, cm: 21,6 cm
Svoris, g: 153 g

  • Modelis: 05-31-003657
  • Siuntimo svoris: 0.17kg
  • 47 Vienetų sandėlyje
  • Pagamino: Gerber Gear

Būkite pirmas ir įrašykite atsiliepimą.  Parašykite atsiliepimą.

Ši prekė buvo pridėta į katalogą Ketvirtadienis 23 rugsėjo, 2021.Gamintojai

Ar matėte ...

 

Gamintojo informacija